ONLINE KATALOG

0322 239 99 47

info@yildirimonderinsaat.com.tr

YILDIRIM ÖNDER HAKKINDA

Aile olmak sabır ister, emek ister, en çokta büyük bir sevgi ister. Zor iştir, bir yuva kurmak ve o yuvayı ayakta tutmak. Biz de Yıldırım Önder İnşaat olarak büyük bir aileyiz. Aile olmanın ne demek olduğunu da, zorlu yanlarını da, tatlı yanlarını da biliyoruz. Bu sayede sizleri çok iyi anlıyor, olası istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayan projeler yapıyoruz.

Çalışmalarımızda; hayatınızı kolaylaştıracak kaliteli ürünler kullanarak, konforu teknoloji ile birleştiriyoruz. Ailedeki en önemli şey olan ‘güven’ kavramından yola çıkarak, tüm projelerimizi güven temelleri üzerine inşa ediyoruz. Sizler için yıllardır her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp, şık detaylarla taçlandırılmış yaşam alanları kuruyoruz.

Deneyimlerimiz sayesinde her geçen gün daha da büyüyoruz. Öğrendiklerimiz ve başardıklarımızla daha büyük hayallerin, hedeflerin peşinde koşuyoruz. Kısacası dünümüz ile yarınımızı inşa ediyoruz.

Vizyonumuz

Yaptığımız projelerle; kaliteli ve konforlu yaşam alanları kurarken, aynı zaman da güzel de bir yatırım fırsatı vermiş olan bir inşaat firmasıyız. Her geçen gün daha fazla büyüyen hedeflerimizle adım adım ilerleyen, bu sektörde tanınan kurumsal bir markayız.

Misyonumuz

Firma ilke ve prensiplerimiz çerçevesinde çalışarak, herkesin hayallerindeki yaşam alanlarını bulabileceği daha fazla projeye imza atmak, inşaat sektöründe ilk akla gelen isim olmak ve tüm bunları yaparken insanların güven ve sevgisini kazanmak en büyük hayalimiz.