ONLINE KATALOG

0322 239 99 47

info@yildirimonderinsaat.com.tr

LOTUS PROJESİ

LOTUS’TA YAŞAM FİLİZLENİYOR

İlhamını Lotus çiçeğinin renklerinden alan proje; 3+1, 2+1, 1+1 daire seçenekleri ile 100. Yıl’da herkesin hayallerine yaşam oluyor.

Projede yer alan şık detaylar, kullanılan kaliteli ürünler, rahatınız düşünülerek tasarlanmış ayrıntılar Yıldırım Önder güvencesi altında Lotus Projesi’nde sizleri bekliyor.

HAYATTAN BİRAZ UZAKLAŞIN

Yeşilin her tonuyla karşılaşabileceğiniz peyzaj alanı, hafta sonu pikniklerini sizin için daha pratik ve daha eğlenceli hale getirecek olan barbekü alanları, hoş sohbetlerinizin yanına bir de kahve yakışacağını düşündüğünüz her anınızda kafeteryası ile Lotus Projesi; hayata verdiğiniz bir mola olacak.

DOĞA KADAR CANLI, DOĞA GİBİ ENERJİK

Basket ve mini futbol sahalarında rekabetin en eğlenceli taraflarını keşfederken, fitness ve plates salonlarında kendinizle yarışacaksınız. Bu kadar hareketin az geldiği zamanlara ise sinema salonunda heyecan ve aksiyona doyacaksınız.

BURADA SİZE HER GÜN TATİL

Lotus Projesi’nin açık yüzme havuzunda tatil keyfini evinize taşıyacaksınız. Minikler çocuk yüzme havuzunun tadını çıkartırken, siz de Aquapark’ta havuzu kahkahalarınızla dolduracaksınız. Ayrıca açık ve kapalı çocuk oyun alanlarında eğlenmenin de, oyun oynamanın da çocuklar için mevsimi olmadığını göreceksiniz.

EVİNİZ HAYATINIZDA YER AÇSIN

7/24 güvenliği, öğrenci servisi bekleme bölümü, açık ve kapalı otoparkları ile Lotus Projesi’nde kafanız rahat edecek. Misafir otoparkı ve daha birçok olanağı ile bu projede sadece siz değil, sevdiklerinizde huzur ve konforun sosyalleştiği bir dünya ile tanışacak.